دوره های آموزشی

آمار بازدید
بازدید امروز : 3نفر
بازدید دیروز : 67 نفر
بازدید کلی : 137090 نفر
افراد آنلاین : 1 نفر
IP شما :3.214.184.250

دوره های آموزشی

1- دپارتمان گردشگری:


    صنعت گردشگری نوعی سرمایه گذاری غیر مستقیم خارجی در داخل کشور است و اثرهای انبساطی آن در کلیه بخش های اقتصادی، نقش توسعه ای دارد. به همین دلیل برنامه ریزی عامل مهمی برای دستیابی به موفقیت در بخش گردشگری است و مجریان را بر آن می دارد تا بر اساس محدودیت زمانی، خود را به نقطه عطف دیدگاه سیاست گذاران نزدیک کنند.صنعت توریسم و سهم آن در اقتصاد ملی کشورها از جمله مباحث مهمی است که مورد توجه صاحبان امر قرار گرفته است و ارتباط تنگاتنگی با صنایع دیگری مانند هتلداری، حمل و نقل، آژانس های مسافرتی، صنایع دستی، رستوران داری، صنایع غذایی، کشاورزی و... دارد. اصلی ترین کارکرد این صنعت کسب درآمدهای ارزی، توزیع مجدد درآمدها، ایجاد زمینه اشتغال، فروش کالاها و خدمات مورد نیاز گردشگران و به ویژه صنایع دستی، توسعه حمل و نقل و رونق اقتصادی است. در کشور ما نیز سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بر اساس رویکرد جهانی و رویکرد منطقه ای «همبستگی ملی» و حسن همجواری با همسایگان همچنین رویکرد کلان اقتصادی، فعالیت های خود را اعم از تحقیقات، آموزش و برنامه ریزی بازاریابی مبتنی بر رویکردهای زیر تعقیب می نماید.


2- دپارتمان هتلداری:

با توجه به نیاز روز افزون به آموزش در عرصه صنعت هتلداری و با توجه به وجود پتانسیل های گردشگری در استان اصفهان، موسسه آموزشی آوای دشتیاران اقدام به برگزاری دوره های هتلداری مصوب سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نموده است.

مخاطب  دوره ها:

مدیران کل و مدیران داخلی  هتل ها،مراکز اقامتی،مراکز پذیرائی، دانشجویان گردشگری و هتلداری ،کلیه علاقمندان و جویندگان کار

لیست دوره های دپارتمان هتلداری

 

3- دوره های متفرقه:

این دوره ها در جهت ارتقا مهارت ها و تکمیل  دوره های اصلی برگزار میگردد.

 

4- دوره های سازمان هواپیمایی

این دوره ها شامل مدیر فنی بند الف، صدور بلیط و Ticketing می بباشد که گواهینامه دوره از طرف سازمان هواپیمایی کشوری صادر می شود.